Programma Bevrijdingsfestival Leeuwarden 2015

Befrijdingsfestival Leeuwarden

Ben jij al klaar voor het leukste (gratis) feestje van het jaar of wil je nog even checken wat er ook alweer allemaal te doen is in Leeuwarden op Bevrijdingsdag? Hier vind je het hele programma van het Befrijdingsfestival Fryslân 2015!

Friese Poort Mainstage 2015

13.05 – 13.45 uur The Cosmic Carnival
14.00 – 14.40 uur Vangrail
15.10 – 15.50 uur Maison Du Malheur
16.20 – 16.55 uur Jett Rebel
16.55 – 17.00 uur 5voor5 moment
17.30 – 18.10 uur Ali B
18.30 – 19.10 uur Lucas Hamming
19.35 – 20.15 uur The Silverfaces
20.45 – 21.30 uur Bongo Botrako
22.00 – 23.00 uur Katzenjammer

Sena Talentstage

13:00 tot 13:30 uur          The Hunting Party
13:45 tot 14:15 uur          DOOXS
14:30 tot 15:00 uur          The Homesick
15:20 tot 15:55 uur          Rilan and The Bombardiers
16:20 tot 16:55 uur          Town of Saints
17:15 tot 17:50 uur          The Tightropes
18:10 tot 18:45 uur          Orange Skyline
19:05 tot 19:40 uur          The Black Cult
20:00 tot 20:35 uur          Tarzan´s my Daddy
20:55 tot 21:30 uur          Paceshifters

D’Drive Area

13:30-13:55    The Click don’t Lie
14:15-14:40    Hester & Femke en band
15:00-15:25    The Blue
15:45-16:10    The Young men’s Blues Band
16:30-16:55    Blue Senses
17:10-17:35    Uncle Jimmy
17:50-18:15    Kroon
18:30-18:55    Magnetic Spacemen

Academy Stage

14:00 – 14:20 uur           Mijke Enyng
14:35 – 14:55 uur           CarenZ
15:10 – 15:45 uur           Kissing Jane
16:05 – 16:40 uur           Blisss
17:00 – 17:35 uur           Tied Laces
17:55 – 18:30 uur           Poets and Addicts
18:50 – 19:25 uur           Dat Schilt

Noardewyn Podium

12.30 – 13.00 uur           Dj Willem Wâldpyk
13.05 – 13.20 uur           Multikultureel koor All For One
13.20 uur                        De Boodschappers van het Algemene Nut
13.25 – 13.45 uur           Martyn Ell
13.45 uur                        De Boodschappers van het Algemene Nut
13.50 – 14.10 uur           Dubbel Accoord & Country Wytske
14.10 uur                        De Boodschappers van het Algemene Nut
14.15 – 14.40 uur           Healers
14.40 uur                        De Boodschappers van het Algemene Nut
14.45 – 15.05 uur           Downbeat Maestros
15.05 uur                        De Boodschappers van het Algemene Nut
15.10 – 15.25 uur           Claudia
15.25 – 15.40 uur           Lady Di Arrhea and others
15.40 – 17.00 uur           Doelleazen

Wilhelminapodium

12:55 uur Vrijheidsvuur + Speech van de burgemeester + Snake Charmers
15:45 uur Northern European Jazz Orchestra
16:30 uur start defilé

Dance Stage 2015

14:30 – 15:00 uur     Henry Shelter
15:30 – 16:00 uur     Robin Roij ft Danny Juckers
17:00 – 17:30 uur     Rabies
18:00 – 18:30 uur     Sabby Rockers
19:00 – 19:30 uur     Roy Gates
20:00 – 20:30 uur     Marc Volt
21:00 – 21:30 uur     Steff da Campo ft Ron Vellow
22:00 – 22:30 uur     Victory

Volg Friesland.blog.nl ook op Twitter en Facebook

Lees ook:Programma Bevrijdingsfestival Leeuwarden
Lees ook:Burgemeester Ferd Crone: Ga vlaggen 4 en 5 mei
Lees ook:Programma Bevrijdingsfestival Leeuwarden
Lees ook:Goede redenen om naar het Freeze Festival te gaan
Lees ook:Serious Record in volle gang, op naar een wereldrecord

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>