Volledige programma Sneekweek 2015

Wil je weten wat er allemaal te doen is tijdens de tachtigste Sneekweek? Kijk dan voor het volledige programma hieronder:

Vrijdag 31 juli

10.00           Parkeerterrein Opperhuizenweg: Zandsculpturenfestival (tot eind september te bezoeken)

14.00           Sneekermeer: Finale SKS Skûtsjesilen

14.00           Martiniplein: Kermis van 14.00 – 19.00 en van 22.00 tot 01.00 uur

19.30           Waterpoort: Opening Sneekweek met muziek, Vlootschouw, flyboardshow en vuurwerk

20.00         Café ‘t Skûtsje: Dj Dieter

21.00          Café ‘t Ouwe Vat: Bart & Alex

21.00         De Koperen Kees Boulevard: Openingsfeest met Kevin & André en band

21.30         Walrus – Schaapmarktplein: San Marchello, Praia del Sol, Dj Alvaro, Mc Martin de Man

22.00        Marktstraat: De Putkapel en partyband Dakkeraf

22.00        Garden of dance: Openingsfeest met Dirrty Berry, DJ Punish en Jpack MC

22.00        Neighbours Plein: Sipke de Boer en DJ Tomas

22.00       Café Neighbours: Dj Jelmer

22.00       Alcatraz Café: Dj Pieter en Dj Tomas

22.00       Vismarktplein muziekterras: DJ Willem Schaap

23.00       Café de Bakkersdochter: Zanger Johnny Kamminga

23.00       Club 1841: Captrick, Dirty Berry en Martin Harder

Zaterdag 1 augustus

10.00     Parkeerterrein Oppenhuizerweg: Zandsculturenfestival Houkeslootterrein

13.00     Marktstraat: Feestzanger Mike Wever, Heegemer Dekdweilers en een verrassingsoptreden

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00 uur

14.00     Stadhuistuin: Sneekweek kindermiddag met stormbaan, wedstrijdjes, kinderdisco, workshop breakdance, popcorn, frisdrank en nog veel meer

14.00     Neighbours Plein: RocknRolla Soundsystem ft live saxofonist

17.00     Vismarktplein muziekterras: Dweilorkest de Feintsjes

20.00     Café ‘t Skûtsje: DJ Dieter

20.00     Café ‘t Ouwe Vat: Sipke de Boer

20.00    Garden of Dance: Dirrty dancing night met Captrick, Ricardo Silvio, Robba Rovega, Dirrty Berry en MC Marboo

20.00     Neighbours Plein: Rintje Kas Live, Feest DJ Sipke

21.00     Marktstraat: Lead Top 100 band en op het balkon van serre restaurant Onder de Linden speelt Ruud de Vries op sax samen met een dj

21.00     De Koperen Kees Boulevard: Kevin en André met band

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: DJ Daanie, Martin Harder, Noisy Champ, Praia del Sol en MC Martin de Man

21.00     Vismarktplein muziekterras: Straight on stage

22.00     Irish Pub: Feest dj Fransoise

23.00     Café de Bakkersdochter: Live band Four Play

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Praia del Sol

23.00     Alcatraz Café: Dj Betten en Feest DJ Sipke

Zondag 2 augustus

13.00     Centrum Sneek: Koopzondag

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00 uur

13.00     Starteiland: Dj Sipke, om 14.00 De Putkapel

14.00     Marktstraat: Heegemer Dekdweilers samen met Herman van Dooren

14.00     Neighbours Plein: Live duo Bart & Alex

17.00     Café ‘t Ouwe Vat: De Putkapel

18.00     Café Neighbours: Groningen – PSV op groot scherm

20.00     RK Sint Martinuskerk aan de Singel: Vijfde editie Sneekweekproms, zomerkoor onder leiding van Jan Brens

20.00     Café ‘t Skûtsje: Dj Dieter

20.00     Garden of dance: Punish Invited met Jack & Lewis, Dj Punish, Girls love Dj’s en JPack MC

20.00     Neighbours Plein: Live band Dakkeraf en DJ Syllie

20.00     Café Neighbours: Dj Jelmer

20.00     Muziekplein Wijde Noorderhorne: Hollandse avond met Bertus, Friese André Hazes, Jayden en Stefan Storm (Westerdorf)

20.00     Bar The Legend: Dj Lenny en Marjet

21.00     Café ‘t Ouwe Vat: Johannes Rypma

21.00     De Koperen Kees Boulevard: Kevin en André met band

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Gio Goose, Praia del Sol, Billy the Kit, MC Martin de Man

21.00     Vismarktplein muziekterras: Dj Willem Schaap

21.00     Starteiland locatie feesttent: The Piano Party

21.00     Starteiland locatie ‘t Foarunder: Dj Vellie

21.00     Café de Kroon: Dj Martin Harder

21.00     Marktstraat: Straight on Stage Party band samen met Ruud de Vries op sax

21.30     Sourz Sneekweekstraat: Surprise Dweilorkest

22.00     Irish Pub: Feest dj Anoukjeen

22.00     MOOTZ: Kroegtijgers invites met o.a. Reinier van Ommen, Henry Shelter, MR. Baker en meer

22.00    Kafé de Draai: Great Piano’s

22.30     Café de Witte Kat: Feest dj Mok i.s.m. Sonnema

22.30     HCR Klein Genot: Apres Ski party met Stefan Storm (Westendorf)

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Punish

23.00     Alcatraz Café: Dj Pieter en Dj Syllie

23.00     Pata Negra: Malbetrieb all night long, Awakenings, Loveland, DGTL & VOLT

Maandag 3 augustus

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00 uur

14.00     Marktstraat: een optreden van een zomerse band

20.00     Café ‘t Skûtsje: Dj Dieter

20.00    Garden of dance: BRUUT! night met Puri, Hato, Childsplay, Ronnie Flex, Johnny 500 en MC Massive

20.00     Neighbours Plein: Rintje Kas Live en Dj Pieter

20.00    Café Neighbours: Dj Betten

21.00     Marktstraat: Partyband X-Static

21.00     Café ‘t Ouwe Vat: Folkert Hans Tolsma

21.00     De Koperen Kees Boulevard: Kevin & André

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Jurab, Praia del Sol en Vato Gonzalez

21.00     Vismarktplein muziekterras: Dj Cor

22.00     Irish Pub: Feest dj Tessa

22.00     Café de Bakkersdochter: Roadhouse Blues Band

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Jurab

23.00     Alcatraz Café: Dj Daniel

Dinsdag 4 augustus

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00

14.00     Marktstraat: Feestzanger Mike Wever

19.30     Café Neighbours: Live Champions League op groot scherm, aansluitend DJ Betten

20.00     Café ‘t Skûtsje: DJ Dieter

20.00    Garden of Dance: Sneeker Stappersavond met Captrick, Ricardo Solvio, Jurab, Dirrty Berry, Dani-L Mebius en MC Marboo

20.00     Neighbours Plein: Live Duo Bart & Alex, DJ Syllie en DJ Pieter

21.00     Marktstraat: Top 100 band Deadline samen met Saxo Ruud

21.00     Café ‘t Ouwe Vat: Sipke de Boer

21.00     De Koperen Kees Boulevard: Kevin en André met band

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Danny de Boer, Faya Lourens, Martin Harder, Praia del Sol, surprise act en MC Maboo

21.00     Vismarktplein muziekterras: Classics band

22.00     Irish Pub: Feest dj Johnny

22.00     Café de Bakkersdochter: Zanger Johnny Kamminga

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Ricardo Silvio

23.00     Alcatraz Café: Dj Syllie

Woensdag 5 augustus

10.00    Binnenstad en Sneekermeer: Traditionele hardzeildag met zeilwedstrijden op het Sneekermeer en toeristische braderie en muziek in de binnenstad

13.00     Marktstraat: De Heegemer Dekdweilers samen met Arjen Veneman

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00

17.00     Café ‘t Ouwe Vat: De Putkapel op het terras

19.30     Café Neighbours: Live Champions League op groot scherm, aansluitend DJ Sipke

20.00     Café ‘t Skûtsje: DJ Dieter

20.00    Garden of Dance: Class-X night met Justino,  Freestyle Maniacs, Dutch Movement, Dj Paul Elstak en MC Den

20.00     Neighbours Plein: Live Band Dakkeraf en DJ Tomas

21.00     Marktstraat: de partyband Jetset

21.00     Café ‘t Ouwe Vat: Switch Coverband

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Nique, Dirrty Berry, Praia del Sol, QUINTINO, MC Marboo

21.00     Vismarktplein muziekterras: DJ Willem Schaap

22.00     Irish Pub: Feest dj Milou yog

22.00     De Koperen Kees Boulevard: Kevin & André met band

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Dani-L Mebius

23.00     Alcatraz Café: Dj Pieter en Dj Tomas

Donderdag 6 augustus

13.00     Martiniplein: Kermis van 13.00 tot 01.00

19.30     Café Neighbours: Live Europa League op groot scherm, aansluitend DJ Pieter en Dj Betten

20.00    Garden of Dance: Dolle Donderdag met Danny de Boer & Tyrant, Dirrty Berry, Praia del Sol, The Partysquad en Mads Rameau

20.00     Neighbours Plein: Live Band X-Static en DJ Betten

21.00     Marktstraat: Sipke de Boer

21.00     De Koperen Kees Boulevard: WYMAROO

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Fritz the Face, Raynor Bruges, Dirtcarps en DJ Punish

21.00     Vismarktplein muziekterras: DJ Cor

22.00     Irish Pub: Feest dj Fransje

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Dj Punish

23.00     Alcatraz Café: Dj Sybren

Vrijdag 7 augustus

14.00     Grachten van Sneek: Rubberbootrace voor twee leeftijdscategoriën

20.00    Garden of Dance: Fissa Friday met Chinsure, Praia del Sol, Mr Polska, Dj Punish en JPackMC

20.00     Neighbours Plein: Sipke de Boer live en Dj Betten

20.00     Café Neighbours: S.C. Heerenveen – de Graafschap op groot scherm met aansluitend Dj Jelmer

21.00     Marktstraat: de band High Tag

21.00     De Koperen Kees Boulevard: WYMAROO

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Slickk, Praia del Sol, Dani L. Mebius en Tony Junior

21.00     Vismarktplein muziekterras: Johannes Rypma en band

22.00     Irish Pub: Feest dj Fred Astair

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Martin Harder

23.00     Alcatraz Café: Dj Syllie

Zaterdag 8 augustus

14.00     Stadhuistuin: Sneekweek kindermiddag, kijk op www.sneekismeer.nl voor het volledige programma

18.30     Centrum Sneek: Sneekweek Wielerronde door het centrum, start Marktstraat

18.30     Café Neighbours: PEC Zwolle – Cambuur 19.45 ADO -PSV 20.45 Feyenoord – Utrecht op groot scherm met aansluitend DJ Pieter & Sybren

20.00    Garden of Dance: Club 1841 Invites Feest Dj Ruud, Captrick, Jurab, Dirrty Berry, Praia del Sol, Dani-L Mebius en MC Mads Rameau

20.00     Neighbours Plein: Live band Straight on Stage en Dj Sybren

21.00     Marktstraat: Feest met De Suskes

21.00     De Koperen Kees Boulevard: Johannes Rypma & The Bountyhunters

21.00     Walrus – Schaapmarktplein: Anicio Enriq, Ricardo Silvio, Artistic Raw, Kraantje Pappie, Martin Harder

21.00     Vismarktplein muziekterras: Jelle B en Dj Willem

23.00     Club 1841: Captrick, Dirrty Berry en Praia del Sol

23.00     Alcatraz Café: Dj Pieter en Dj Sybren

Zondag 9 augustus

15.00     Vismarktplein muziekterras: Sneekweek matinee met DJ Cor

16.00     Het Sneekweek slotconcert, een soort klein Prinsengrachtconcert. Het concert is gratis toegankelijk en er is ruimte voor ongeveer 125 bootjes en sloepen. Langs de kades is er ook ruimte voor duizenden muziekliefhebbers. Kijk voor de precieze locatie op www.sneekweek.nl.

Kijk voor meer informatie en eventuele wijzigingen op www.sneekweek.nl.

Volg Friesland.blog.nl ook op Twitter en Facebook!

Lees ook:Programma Sneekweek zaterdag 1 augustus
Lees ook:Programma Sneekweek zaterdag 8 augustus
Lees ook:Programma Sneekweek dinsdag 4 augustus
Lees ook:Programma Sneekweek vrijdag 7 augustus
Lees ook:Programma Sneekweek donderdag 6 augustus

Geen reacties // Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>